محصولات شیمیایی

  • خانه
  • /
  • محصولات شیمیایی
  • همه
  • بهینه کننده
  • تمیز کننده
  • محافظتی

پاک کننده قوی سنگ طبیعی

عامل تمیز‌کننده کمی قلیایی و آماده استفاده، عاری از فسفات و قابل تجزیه در محیط زیست است. استفاده از این محصول در مکان‌هایی که در ارتباط با مواد غذایی هستند ایمن و بی ضرر است (تایید شده توسط موسسه تست آلمان)

این محصول جهت تمیز کردن پیشخوان‌ها، پاک کردن باقیمانده‌های غذا، ردهای جزئی روغن و گریس، لایه‌های نازک از مواد مراقبت کننده سنگ بر روی سنگ‌های طبیعی و مصنوعی مثل مرمریت، تراورتن، موزائیک، گرانیت، آجر و اسلب‌های کوتو، تایل، fair-faced بتن و ظروف سفالین سنگ نما بکار می‌رود.

پاک کننده A

این محصول برای تمیزکاری قوی روی سطوحی که باید چسب کاری، درزگیری و یا پر شوند، کاربرد دارد. باقی‌مانده‌های چسب یا عوامل درزگیر هنوز سخت نشده‌اند را از بخش‌هایی که از سنگ‌های طبیعی و مصنوعی، کاشی‌ها، سرامیک‌ها، شیشه و فلز ساخته شده‌اند پاک می‌کند. این محصول سریعاً روی سطح خشک می‌شود و همچنین با این ماده ابزارآلات کار را می‌توان تمیز کرد.

پاک کننده I

این محصول برای تمیزکاری معمولی لوازمی مانند میزهای کار آشپزخانه بعد از تولیدشان و قبل از اشباع سازی، بسیار مناسب است. این محصول لایه‌های گریس، اثرات انگشت و همچنین باقیمانده‌های چسب را حل می‌کند. این ماده برای انواع سنگ‌های طبیعی و مصنوعی، کاشی‌ها، سرامیک‌ها، شیشه و فلز و همچنین بسیاری از پلاستیک‌ها و سطوح رنگ شده مناسب می‌باشد.

پاک کننده دیوارنوشته

این محصول برای پاک کردن رنگ و دیوارنوشته‌ها و جای برس نقاشی از سطوحی که محافظت نشده‌اند و همچنین نسبت به حلّال‌ها حساس نمی‌باشند مانند سطح سنگ‌های طبیعی و مصنوعی، بتن و فلز کاربرد دارد.

پاک کننده اپوکسی

این محصول ملات و بندهای اتصال دهنده بر پایه رزینهای اپوکسی، باقیمانده‌های رزین، درزگیرها، چسب‌ها و لکه‌های مشابه را از روی سنگ‌های طبیعی، سنگ ساختمانی بتنی، آجر لعابی و سرامیک‌های داخل یا خارج ساختمان از بین می‌برد. به دلیل حالت مایع و غلظت تقریباً ژل مانند این محصول این امکان وجود دارد که از این محصول روی سطوح عمودی براحتی استفاده کرد.

پاک کننده زنگار برای مرمریت

این محصول برای پاک کردن لکه‌های زنگار سطحی، ناشی از اشیاء و عناصر آهنی (کودهای شیمیایی، ابزار آلات، قطعات آهنی و…) از روی سنگ‌های طبیعی و مصنوعی یا سنگ ساختمانی بتنی که نسبت به حلّال‌ها حساس هستند مناسب می‌باشد. این محصول برای سطوح مرمریت یا سنگ‌های آهکی که قبلاً کار گذاشته شده‌اند و یا قرار است کار گذاشته شوند ایده آل است و می‌توان از آن به دقت بر روی سطوح سنگی استفاده کرد زیرا هیچ تغییری در ظاهر سنگ ایجاد نمی‌کند.

خمیر پاک کننده زنگار

این محصول زنگ زدگی و لکه‌های زنگار را به راحتی از روی سنگ‌های طبیعی و مصنوعی مقاوم در برابر اسید پاک می‌کند. بعلاوه،فلزات زنگ‌زده موجود در سنگ های طبیعی (گرانیت) را به صورت خودکار با اثر محافظتی طولانی مدت دگرگون میکند.این محصول مخصوصاً برای استفاده روی سطوح عمودی مناسب است و برای سنگ‌های آهکی و دیگر سنگ‌های طبیعی که در برابر اسید مقاوم نیستند مناسب نمی‌باشد!

پاک کننده زنگار

این محصول لکه‌های زنگ زدگی را بدون دردسر از روی سنگ‌های طبیعی و مصنوعی مقاوم در برابر اسید پاک می‌کند. بعلاوه فلزات زنگ‌زده موجود در سنگ‌های طبیعی (گرانیت) را به صورت خودکار با اثر محافظتی طولانی مدت دگرگون می‌کند. این محصول برای سنگ‌های آهکی و دیگر سنگ‌های طبیعی که در برابر اسید مقاوم نیستند مناسب نمی‌باشد!

خمیر پاک کننده روغن و گریس

این محصول روغن، گریس، لکه‌های واکس و بی‌رنگی ناشی از نرم کننده داخل سیلرها را
بر روی انواع سنگ‌های طبیعی، مصنوعی، سرامیک و سطوح خشت و آجر پاک می‌کند.

لایه بردار واکس

به آسانی قیر، قیر طبیعی و حتی لایه‌های واکسی که به شدت به سطح چسبیده‌اند را پاک می‌کند و همچنین مواد پولیش و سیلرهای سنگ را از سنگ‌های طبیعی و مصنوعی پاک می‌کند.

پاک‌کننده آهک و اوره

این محصول لکه‌های آهکی که به شدت به سطح چسبیده‌اند، ادرار و لایه‌ها و رسوبات صابونی از روی کلیه سطوح مقاوم در برابر اسید در محیط‌های بهداشتی از بین می‌رود.
این محصول برای سنگ‌های آهکی و یا دیگر سنگ‌های طبیعی که در برابر اسید مقاوم نیستند مناسب نمی‌باشد.

پاک‌کننده بادوام جلبک و خزه

این محصول بادوام، لایه‌های ایجاد شده توسط گیاهان را از روی سنگ‌های طبیعی و مصنوعی موجود در فضای باز پاک می‌کند (مانند: مرمریت، گرانیت، ماسه سنگ، آجر لعابی، ظروف سفالین سنگ نما، سنگ‌های ساختمانی بتنی). این محصول مخصوصاً برای کاشی‌های تراس، نمای خارجی، راه پله‌ها و دیوارها مناسب می‌باشد و همچنین کاربرد عالی روی چوب (در تراس و دیوارکوب‌های چوبی) و کاشی‌های سقف دارد. اثر این ماده به مدت یک‌سال باقی می‌ماند و بنابراین بطور مداوم از تولید مجدد لایه‌های ایجادشده توسط گیاهان جلوگیری می‌کند.

پاک‌کننده قوی جلبک و خزه

این محصول سریعاً و به طور کامل لایه‌های طبیعی و تغییر رنگ ایجاد شده توسط جلبک و خزه، شکوفه و برگ درختان، فضولات پرندگان و انواع دیگر آلودگی‌ها روی سنگ‌های قبر، دیوارها، پیاده‌روهای سنگی و دیگر سطوح کار شده از سنگ‌های مرمریت، گرانیت و دیگر سنگ‌های طبیعی و بتن را از بین می‌برد.

ضدعفونی کننده اشیاء

این محصول یک اسپری ضدعفونی کننده است که به سرعت اشیا و لوازمی که در تماس مستقیم با بدن انسان هستند مانند: دستگیره‌های در، دستگاه‌های بدنسازی، اشیا سرامیکی و توالت را ضدعفونی می‌کند.
حتی برای سطوح حساس ساخته شده از شیشه اکریلیکی یا طلق‌های پلاستیکی مناسب است (مانند اتاق‌های مخصوص حمام آفتاب) و فقط برای مصارف صنعتی کاربرد دارد.
دارای تاییدیه از مرکز بهداشتی VAH میباشد.

ضدعفونی کننده سطح

این محصول تمیز‌کننده و آنتی‌باکتریال برای مکان‌هایی که رعایت بهداشت در آن‌ها مهم باشد مانند: کف و دیوارهای حمام ها، توالت‌ها، رختکن‌ها و تجهیزات سونا کاربرد دارد. این محصول برای سرامیک‌‌ها، پلاستیک‌ها و سنگ‌های طبیعی مناسب است و فقط برای مصارف صنعتی بکار می‌رود، ثبت شده توسط Bundesanstalt für Arbeitsschutz und Arbeitsmedizin (BAuA) under the number 36150 as well as by Bundesinstitut für Risikobewertung (BfR) und the number 2030372. همچنین دارای تاییدیه از مرکز بهداشت VAH میباشد.
توجه: این محصول برای شیشه اکریلیک یا Plexiglas مناسب نیست!

صابون ملایم سنگ

محصولی ویژه برای تمیز کردن و محافظت روزانه و منظم از سنگ‌های طبیعی و مصنوعی می‌باشد.
استفاده منظم از این محصول باعث محافظت از سنگ و حفظ ساختار و رنگ آن می‌شود.

پاک کننده کریستال

این محصول برای تمیز کردن روزانه آلودگی‌های جزئی مانند لایه‌های نازک روغن و گریس و ردپا از روی سنگ‌های طبیعی و مصنوعی پولیش شده و همچنین خشت‌های سفالین سنگ نما، آجرهای لعابی و سرامیک‌های سطوح کوارتزی یا موارد مشابه کاربرد دارد. پس از کار با این محصول هیچ گونه اثر و لکه‌ای باقی نمانده و به سرعت خشک می‌شود. استفاده از این محصول در مکان‌هایی که با مواد غذایی در ارتباط هستند ایمن و بی‌ضرر می‌باشد.

ضدعفونی کننده و تمیزکننده

پاک‌کننده اسیدی که خیلی سریع و بادوام باقیمانده‌های آهک سرسخت، لکه‌های زنگ، باقیمانده‌های صابون و کثیفی را از روی سطوح سنگ‌های طبیعی و مصنوعی مقاوم در برابر اسید، کاشی‌ها، پلاستیک، شیشه و وسایل آشپزخانه از جنس فولاد ضد زنگ، فضاهای مرطوب و سرویس‌های بهداشتی پاک می‌کند.
این محصول برای سنگ آهک و سایر سنگ‌هایی که نسبت به اسید مقاوم نیستند، مناسب نمی‌باشد.

پاک کننده لایه بتن

این محصول یک پاک کننده قوی است که ملات، باقیمانده‌های آهکی، شوره، لایه‌های سیمانی و دیگر رسوباتی که به شدت به سطوح کاشی و سنگ‌های طبیعی و مصنوعی چسبیده‌اند را تمیز می‌کند.
این محصول برای سنگ‌های آهکی و دیگر سنگ‌های طبیعی که در مقابل اسیدها مقاوم نیستند مناسب نیست.

ضد سر R9

ضد لغزش R9 AKEMI یک فرمولاسیون غیرآلی آبی است که برای اصلاح سطوح سنگ طبیعی با پیوند سیلیکاتی و نیز سنگ‌های ریخته‌گری استفاده می‌شود.

جوهر سنگ

برای رنگ آمیزی محصولات بسیار مایع آکپوکس سری ۱۰۰۰ و برای تیره کننده پلاس کاربرد دارد

تیره کننده پلاس

AKEMI Darkner Plus یک آغشته‌کننده مخصوص حلالی آماده برای استفاده حاوی سیلوکسان اصلاح‌شده واکنشی است.
این محصول از طریق نیروهایی مویینگی در حفره‌های سنگ جذب می‌شوند.

متبلورکننده تکمیلی AK2

محصول مایع با هدف ویژه برپایه عوامل فلوئوسیلیکات با کیفیت بالا است که مواد اضافی برای افزایش درخشندگی دارد.

متبلور کننده پایه AK1

محصول مایع با هدف ویژه بر پایه عوامل فلوئوروسیلیکات با کیفیت بالا

مایع پولیش دهنده گرانیت

سوسپانسیون پیشرفته، سیال با حالت کرم مانند و یکنواخت ساخته شده از مواد پولیش غیر آلی که می‌توان یک محصول را برای چند مرحله پولیش بکار برد.

مایع پولیش دهنده مرمریت

سوسپانسیون پیشرفته، سیال با حالت کرم مانند و یکنواخت ساخته شده از مواد پولیش غیر آلی که می‌توان یک محصول را برای چند مرحله پولیش بکار برد.

پولیش سنگ-با پایه واکس

واکس امولسیون کننده غلیظ با کیفیت بالا بر پایه آب که مقدار پلیمر را افزایش می‌دهد که عاری از حلال است و رنگ سنگ را تشدید می‌کند.

روغن اسلیت

محصول حاوی حلال، آماده استفاده، ساخته شده از واکس‌ها و رزین‌های سنتزی با کیفیت بالا

اسپری با تاثیر سه گانه

محصول مرافبت و اسپری اشباع‌کننده سنگ بسیار موثر با بوی تازه و طبیعی که آماده استفاده است. این محصول حاوی مواد آلی اصلاح شده و ترکیب شده با ترکیبات تمیزکننده است که باعث ایجاد لایه نمیشود. استفاده از این محصول در مکان‌هایی که با مواد غذایی در ارتباط هستند ایمن و بی‌ضرر است. (تایید شده توسط موسسه تست آلمان)

پولیش سنگ – با پایه سیلیکون

محصول برای مراقبت از سنگ که با رطوبت موجود در هوا واکنش داده و یک فیلم محافظ مقاوم تشکیل می‌دهد. مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا است (زرد نمی‌شود، به سطح اجازه نفس کشیدن می‌دهد) استفاده از این محصول در مکان‌هایی که با مواد غذایی در ارتباط هستند ایمن و بی ضرر است.
(تایید شده توسط موسسه تست آلمان)

پولیش اسپایدر مشکی

محصول با رنگ مشکی حاوی حلال ساخته شده از واکس‌ها و رزین‌های سنتزی با کیفیت بالا (عاری از هیدروکربن و تری کلرو اتیلن) که سریع خشک شده و رنگ سنگ را تشدید می‌کند.

مایع پولیش دهنده شماره ۲۰۱۲-۱۰

محصول حاوی حلال دارای واکس با کیفیت بالا و رزین سنتزی (عاری از تری کلرو اتیلن و هیدروکربن) که سریع خشک می‌شود و رنگ سنگ را تشدید می‌کند.

واکس جامد

این واکس جامد برای اصلاح سطوح عمودی و افقی مانند: لبه‌های پنجره، کاشی‌ها، کناره‌ها و لبه‌های ساخته شده از سنگ‌های طبیعی و مصنوعی پولیش داده شده مانند مرمریت، گرانیت، اسلیت، تراورتن و موزائیک سنگ نما مناسب می‌باشد.

براق کننده سوپر

برای بازسازی سطوح زبر و پرمنفذ و سطوح جاذب سنگ‌های طبیعی و مصنوعی، خصوصاً سطوحی که برای آن‌ها استفاده از ماشین آلات پولیش سخت و غیرممکن میباشد،مانند لبه‌ها،کناره‌ها، سطوح برجسته، تندیس‌ها،طاقچه‌ها، ستون‌ها و حاشیه کار مناسب می‌باشد.

سیلر سنگ مات

سیلر حاوی حلال و رزین اکریلیک با مقادیر بالا که مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا است و زرد نمی‌شود.

سیلر سنگ براق

سیلر حاوی حلال و رزین اکریلیک با مقادیر بالا که مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا است و زرد نمی‌شود.

محافظت کننده Protector

محافظت‌کننده آکمی بر پایه مونومر و اولیگومر سیلان‌ها / سایلوگسان‌هایی که درحلال حل شده تولید می‌شود. است. محصول توسط منافذ باریک سنگ جذب شده و به ساختار سنگ نفوذ می‌کند. پلی سایلوکسان نتیجه واکنش کاتالیزوری است. هم‌چنین یک واکنش پیش‌ماده سیلیکات سنگ رخ می‌دهد که نتیجه آن سال‌ها بهره‌وری است.

ضد لکه

اشباع کننده بر پایه سیلیکون با اثر ویژه است. استفاده از این محصول در مکان هایی که با مواد غذایی در ارتباط هستند ایمن و بی‌ضرر می‌باشد (تایید شده توسط موسسه تست آلمان) در دمای ۲۰ درجه سانتی‌گراد اثر حفاظتی آن شروع میشود: ۲۴-۴۸ ساعت

ضدلکه W

دافع لکه W AKEMI یک آغشته‌کننده آماده برای استفاده، بر پایه مواد با کیفیت بالا و معلق در آب است. کم بو و مناسب برای استفاده در سطوح مرطوب.

ضدلکه سوپر

ضد لکه سوپر AKEMI یک آغشته‌کننده ضد لک با عملکرد بالا و آماده برای استفاده، بر پایه اولیگومر اصلاح‌شده آلکیل آلکوکسی سیلوکسان است. این محصول به دلیل نیروهای مویینگی توسط سنگ جذب شده و به این ترتیب می‌تواند تا عمق زیادی نفوذ کند. در نتیجه واکنش کاتالیستی یک پلی‌سیلوکسان تشکیل می‌شود؛ به علاوه، واکنشی با ماده سیلیکاتی سنگ رخ می‌دهد که منجر به تأثیرپذیری بالا و مقاومت به مواد برای چندین سال می‌شود.

ضدلکه نانو

دافع لکه AKEMI با اثر نانو یک آغشته‌کننده مقاوم به هوا و بدون زردشوندگی آماده برای استفاده، بر پایه مواد فعال آلی با کیفیت بالا است. این محصول به دلیل نیروهای مویینگی و حتی بدون مسدود کردن حفره‌ها، توسط سنگ جذب می‌شود.

ضدرنگ و دیوار نوشته

این محصول تک‌جزئی و امولسیون آبی که به عنوان یک پوشش محافظ استفاده می شود. این محصول برای بتونه کاری لایه های فوقانی، بر اساس امولوسیون های مایع شامل سیلیکون و پلیمر بکار می رود.

اشباع کننده سنگ

محصول اشباع کننده سنگ آکمی یک محصول آماده مصرف می‌باشد. این محصول می‌تواند توسط منافذ نیروی موئینگی سنگ جذب شود و به خوبی به عمق آن نفوذ کند. در نتیجه ی واکنش کاتالیزوری، Polysiloxanes به دست می‌آید. به علاوه یک واکنش سیلیسی نیز رخ می دهد که در نتیجه باعث می شود محصول تا چندین سال کارایی بالایی داشته باشد.

پاک کننده سنگ

اندکی قلیایی، با عامل تمیزکننده با غلظت بالا که عاری از فسفات و آب قلیایی است و قابل تجزیه در محیط زیست است. استفاده از این محصول در مکان‌هایی که با مواد غذایی در ارتباط هستند، ایمن و بی‌ضرر می‌باشد.(تایید شده توسط موسسه تست آلمان)

تشدیدکننده‌ رنگ

اشباع کننده که رنگ‌ها را بسیار عالی تشدید می‌کند.استفاده از این محصول برای مکان‌هایی که با مواد غذایی در ارتباط هستند ایمن و بی ضرر است. (تایید شده توسط موسسه تست آلمان) زمان شروع اثر حفاظتی در ۲۰ درجه سانتی‌گراد: ۲۴ ساعت

تشدیدکننده رنگ W

اشباع کننده بر پایه اجزا فعال امولسیون کننده در آب که خیلی خوب رنگ را تشدید می‌کند.
استفاده از این محصول در مکان‌هایی که با مواد غذایی در ارتباط هستند ایمن و بی‌ضرر است.
(تایید شده توسط موسسه تست آلمان)
زمان شروع اثر محافظت کنندگی: ۴۸-۷۲ ساعت

تیره‌کننده سوپر

اشباع کننده که رنگ را خیلی خوب تشدید می‌کند. زمان شروع اثر محافظت کنندگی: تقریباً ۲۴-۴۸ ساعت

مبدل رنگ

اشباع کننده‌ای که سریع رنگ می‌گیرد و میزان پوشش‌دهی زیادی در حدود ۵۰ liter/m2 برای سطوح پولیش خورده دارد