خدمات

برش سنگ

برش انواع سنگ اسلب توسط ماشین‌آلات به‌روز و پیشرفته با بالاترین دقت ممکن، در ابعاد مختلف توسط شرکت سنگ باران.

اطلاعات بیشتر

برش CNC

سی ان سی دستگاهی است كه به کمک كنترل عددی توسط كامپيوتر کار می‌کند. دراين روش از كامپيوتر برای كنترل دستگاه جهت انجام عمليات‌های مختلفی نظير برش، تراش، حك و… استفاده می‌شود. از اين رو دستگاه‌های سی‌ان‌سی انواع مختلفی از لحاظ كاربرد دارند. از یک نمونه آن برای حجاری دقیق روی سنگ استفاده می‌شود.

اطلاعات بیشتر

طراحی دکور

زیباترین و با کیفیت‌ترین خانه برازنده‌ی شماست و شرکت سنگ باران با نیروهای مجرب آمادگی طراحی و اجرای چشم‌نوازترین دکوراسیون‌ها را برای شما دارد.

اطلاعات بیشتر

معرق سنگ

برش، کنار هم چیدن و چسباندن سنگ‌های رنگی برای آفریدن طرح و نقش با ابزار برش و سایش را معرق روی سنگ می گویند نقشهای مورد استفاده در معرق سنگ شامل نقشهای سنتی ، اسلیمی، ختایی و حتی نوشته‌ها می شود. در معرق سنگ از انواع سنگهای مرمریت، تراورتن و تا حدودی شبه گرانیت استفاده می شود و کاربرد آن در مجتمع ها مسکونی ، تجاری ، لابی‌ها، کف کابین آسانسور است.

اطلاعات بیشتر

واترجت

واترجت فناوری است که بوسیله آن از جریان بالای فشار آب برای برش دادن طیف گسترده‌ای از مواد استفاده می‌شود. همانطور که نازل در طول برش مواد حرکت می‌کند، جریان آب واترجت در مسیر خم می‌شود. درک پویایی جریان واترجت و محاسبه میزان انحنای واترجت برای سرعت بخشیدن و سریع بریدن اجسام لازم و ضروری است.

اطلاعات بیشتر